zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert obiekty na sprzedaż

KONCEPCJA

Opole
CENA: 8 500 000 PLN

Budynek pod mixed-use na największym osiedlu Opola, z koncepcją architektoniczną o powierzchni 4 450m2 położony na działce o powierzchni 16,752ha.
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Siedlce, Centrum Miasta
CENA: 4 600 000 PLN

Dwa budynki biurowe w centrum Siedlec z parkingiem o łącznej powierzchni 3 415m2 na działce o powierzchni 31,76ha
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Warszawa, Mokotów
CENA: 6 300 000 PLN

Budynek biurowo-usługowy i handlowy w Warszawie w bardzo dobrej lokalizacji z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 1 403m2 na działce 28,64ar
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Kraków, Podgórze
CENA: 5 900 000 PLN

Budynek biurowy w Krakowie z potencjałem inwestycyjnym na mieszkania o powierzchni 2 197m2 na działce o powierzchni 29,86ar
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Kłodzko, Ścisłe Centrum
CENA: 5 600 000 PLN

Nieruchomość biurowa w centrum Kłodzka prestiżowej lokalizacji z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 4 321m2 położony na działce o powierzchni 30,97ar.
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Gniezno, Centrum
CENA: 4 200 000 PLN

Dwa budynki w centrum Gniezna o łącznej powierzchni 5 764m2 położony na działce o powierzchni 56,29ar.
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Września, Śródmieście
CENA: 1 791 000 PLN

Duży kompleks budynków we Wrześni pod działalność gospodarczą o powierzchni 3 605m2 na działce o powierzchni 49,51 ar.
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Sieradz, 1,5 km od Rynku
CENA: 2 150 000 PLN

Budynek wielofunkcyjny z potencjałem inwestycyjnym w Sieradzu, położony zaledwie 1,5 km od Rynku o powierzchni 3 777m2 na działce 91,9ar.
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Mysłowice, 1km od zjazdu na A4
CENA: 5 140 000 PLN

Rozbudowany kompleks biurowo-inwestycyjny w Mysłowicach o łącznej powierzchni 3 397m2 położony na działce o powierzchni 59,87ar tylko 1km od zjazdu na A4 oraz blisko centrum miasta
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Warszawa, Targówek
CENA: 3 430 000 PLN

Kompleks budynków biurowych w Warszawie o powierzchni 1 612m2 na działce o powierzchni 21,70ar w pobliżu nowopowstałej stacji metra Bródno
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Bydgoszcz
CENA: 6 500 000 PLN

Budynek biurowy w Bydgoszczy z dużym parkingiem o powierzchni 3 040m2 na działce o powierzchni 63,77ar.
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Legnica, obok DK-94
CENA: 4 743 000 PLN

Budynek biurowy z magazynami o łącznej powierzchni aż 7 603m2 na działce o powierzchni 1, 0185ha w tym 42 miejsca parkingowe - tuż przy drodze krajowej DK 94
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Chorzów, Śródmieście
CENA: 2 500 000 PLN

Budynek biurowy w centrum Chorzowa z parkingiem o powierzchni 2 632m² na działce 22,70ar
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Płock, Centrum
CENA: 5 200 000 PLN

Nieruchomość biurowa z przeznaczeniem pod inwestycję mieszkaniową wielorodzinną w centrum Płocka o łącznej powierzchni 4 215m2 na działce o powierzchni 40,06 ar
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Konin, Centrum
CENA: 2 500 000 PLN

Budynek biurowy z wewnętrznym parkingiem w centrum Konina o powierzchni 3 156m2 położony na działce o powierzchni 35,21ar
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Pszczyna, Centrum
CENA: 3 990 000 PLN

Duży budynek biurowy w Centrum Pszczyny (30 km. od Katowic) o powierzchni 2 842m2 położony na działce o powierzchni 3 525m2.
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Jelenia Góra, przy drodze 3
CENA: 2 250 000 PLN

Budynek biurowy w Jeleniej Górze przy drodze krajowej nr 3 o powierzchni 2 696m2 położony na działce o powierzchni 4 137m2
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Racibórz
CENA: 3 200 000 PLN

Duży budynek w Centrum Raciborza obok stacji kolejowej o łącznej powierzchni 4 080m2 położony na działce 27,95ar
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Zielona Góra, Śródmieście
CENA: 3 700 000 PLN

Budynek biurowy w centrum Zielonej Góry o powierzchni 3 500 m2 na działce 18,91 ar wraz z wewnętrznym parkingiem
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Leszno, przy Rynku
CENA: 3 500 000 PLN

Kompleks budynków biurowych w centrum Leszna przy Rynku o powierzchni 4 059 m2 na działce 22 ar
OBIEKT na SPRZEDAŻ

Krosno, Centrum
CENA: 8 000 000 PLN

Kompleks 5 budynków biurowych w centrum Krosna tuż przy Rynku o łącznej powierzchni 6 830 m2, obejmujące działki o łącznej powierzchni 6 676 m².

Nasze Publikacje

Gdzie Mieszkać?

O tym, jak wybrać miejsce swoich marzeń i nie popełnić życiowego błędu + studium przypadku + test aklimatyzacji

Książka `Gdzie Mieszkać?` odsłania tajemnice wyboru idealnej lokalizacji, wzbogacając je o inspirujące historie i praktyczne wskazówki. Dostarcza wyjątkowych narzędzi, niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania swojego pierwszego lokum, czy też rozważasz przeprowadzkę. Czerp z doświadczeń innych, unikaj błędów i zyskaj pewność, że Twój wybór jest trafny. 
 

Autor książki, Jacek Krzysztoń, dzięki 25-letniemu doświadczeniu w sprzedaży nieruchomości, zyskał od swoich klientów bezcenne informacje zwrotne niedostępne dla przeciętnych osób. Jego obszerna praca i pasja do pomagania innym w wyborze idealnego miejsca do życia skoncentrowane są w tej unikalnej książce. Krzysztoń, wykorzystując zdobytą wiedzę i praktykę, przedstawia nam dynamiczny i często niezrozumiały świat nieruchomości, wyjaśniając w sposób bardzo przystępny jego kluczowe elementy.
 

KUP TERAZ!

7 sposobów na własny dochód pasywny

Wolność i niezależność finansowa...

Dochód pasywny jest dochodem, który nie wymaga stałego zaangażowania w pracę i stanowi przeciwieństwo pracy tradycyjnej, wykonywanej przez osiem godzin dziennie.
 

Książka 7 Sposobów na Własny Dochód Pasywny to istny przewodnik, który pomaga zrealizować marzenia o wolności finansowej. Ta książka dostarcza praktycznych narzędzi do generowania dochodu pasywnego, umożliwiając Ci życie, o jakim marzyłeś. W siedmiu rozdziałach autor omawia różne formy dochodu pasywnego. "7 Sposobów na Własny Dochód Pasywny" to drogowskaz do finansowej niezależności, ukazujący sukcesy, ale również błędy i zagrożenia na tej drodze. Ale to nie koniec.

Książka pokazuje, jak skutecznie zarządzać źródłami dochodów pasywnych, utrzymując samodyscyplinę i skupienie na finansowych celach. Przyjdź do świata finansowej wolności. Odkryj "7 Sposobów na Własny Dochód Pasywny" i inwestuj w swoją przyszłość dziś!
 

Nowoczesny Przedsiębiorca

101 narzędzi i wskazówek biznesowych dzięki którym wyprzedzisz konkurencję

Czy jesteś gotowy na transformację swojego przedsiębiorstwa i prześcignięcie swojej konkurencji? `Nowoczesny Przedsiębiorca` to książka, która dostarczy Ci narzędzi do zdobycia tej przewagi w świecie szybkich zmian i stale rozwijającej się technologii. 
 

Wskazówki zawarte w tej książce pozwolą Ci odkryć korzyści płynące z bycia nowoczesnym przedsiębiorcą, zrozumieć siłę innowacji, opanować najnowsze strategie i narzędzia marketingowe oraz efektywnie wykorzystać instrumenty finansowe. Ta książka, wypełniona doświadczeniem wieloletnich praktyków i gigantów biznesu, nie unika trudnych tematów. Dowiesz się np. jak poradzić sobie z negatywnym nastawieniem pracowników do zmian. A może zastanawiasz się, dlaczego upadły takie giganty jak Nokia, Blackberry, Sears, Blockbuster czy Kodak? 
 

Nowoczesny Przedsiębiorca` oferuje 101 skutecznych sposobów na efektywną transformację swojego przedsiębiorstwa oraz zdobycie przewagi na lokalnym i globalnym rynku. Zanurz się w lekturę i odkryj, jak daleko możesz przesunąć granice swojego biznesu. Do Dzieła!
 

KUP TERAZ!

Inwestuj w Mieszkania pod Wynajem

Sprawdzone sposoby na korzystny zakup i sprawne zarządzanie najmem

Czy marzysz o niezależności finansowej, ale nie wiesz, jak ją osiągnąć i od czego zacząć? Książka napisana przez praktyka "INWESTUJ W MIESZKANIA POD WYNAJEM" to Twój przewodnik do świata nieruchomości, który pozwoli Ci zrealizować te marzenia. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inwestorem czy już doświadczonym graczem na rynku nieruchomości, ta książka dostarczy Ci kompleksową wiedzę niezbędną do skutecznego inwestowania.
 

Znajdziesz tu wszystko, od podstaw rynku nieruchomości, przez analizę finansową, wybór lokalizacji i rodzaju mieszkania, aż do procesu zakupu i przygotowania mieszkania do wynajmu. Jeżeli już inwestujesz, ale chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę, zoptymalizować koszty inwestycji czy przeprowadzić skuteczną rekrutację najemców, również znajdziesz tu coś dla siebie.
 

Książka jest przede wszystkim inspiracją do działania. Zacznij swoją podróż ku finansowej niezależności już dzisiaj. Pamiętaj, że droga do sukcesu zaczyna się od pierwszego kroku.
 

Jak korzystnie sprzedać swoją nieruchomość?

Sprawdzone sposoby na szybką sprzedaż i osiągnięcie lepszej ceny

Poradnik `Jak korzystnie sprzedać swoją nieruchomość?` to kompendium wiedzy powstałe na bazie wieloletniego doświadczenia jego autora, z ponad tysiącem dokonanych osobiście transakcji. Oprócz wartościowych porad czytelnik znajdzie tu prawdziwe historie, które obrazują po prostu grzechy najczęściej popełniane przez niedoświadczonych w negocjacjach kontrahentów. Wyeliminowanie tych błędów już w pierwszej fazie procesu sprzedaży i zastosowanie się do proponowanych rozwiązań z pewnością zaowocuje nie tylko szybszym zawarciem transakcji, ale i osiągnięciem lepszej ceny.
 

Z poradnika dowiesz się m.in.: - Jak bezpłatnie wycenić swoją nieruchomość? - Za ile wystawić na początek? - Remontować czy zostawić tak jak jest? - Bez pośrednika: gdzie ogłaszać,  jak napisać dobre ogłoszenie i zrobić odpowiednie zdjęcia, jak kontrolować media (Internet i prasę)? - Z pośrednikiem: jak wybrać pośrednika i kontrolować jego działania, jaką wybrać umowę – na wyłączność czy bez? - Jak wynegocjować dobrą cenę?
 

KUP TERAZ!