Kursy i szkolenia

Nauczymy Cię zawodu agenta nieruchomości w trybie stacjonarnym lub online

 

Czego się nauczysz?

Przede wszystkim będziesz potrafił przeprowadzić transakcję sprzedaży począwszy od pozyskania oferty, a skończywszy na wizycie u notariusza, w której nastąpi przeniesienie własności nieruchomości. Ta umiejętność pozytywnie zaskoczy Twojego przyszłego pracodawcę, który nie będzie musiał tracić czasu na Twoje dokształcanie i patrzenie Ci na ręce.

Pozyskiwanie ofert do bazy danych oraz oględziny i opis ich na miejscu, będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Do transakcji potrzebne są odpowiednie dokumenty, a to zmora dla większości kandydatów. Inne dokumenty są dla mieszkań, domów w budowie, działek, lokali komercyjnych. Na naszym kursie będziesz pracował na Checklistach tak długo, jak będzie to konieczne. Bez stresu i w zaciszu swoich czterech kątów.


Opracowaliśmy proste i skuteczne metody nauczania dla każdego elementu czynności jaką wykonuje profesjonalny agent nieruchomości.
 

Co otrzymasz po naszym kursie?

Certyfikaty i wszelkie ministerialne zaświadczenia są ważne. Też posiadamy ich trochę. Niestety u przedsiębiorców, którzy "stąpają bosą nogą po ziemi" bardziej liczy się wiedza i umiejętności potwierdzone przez innych przedsiębiorców.

Jesteśmy przekonani, że nasz DYPLOM UKOŃCZENIA KURSU da Ci większą szansę na przebicie lub choćby pierwszeństwo na rozmowie o pracę. Natomiast dla najlepszych uczestników wystawiamy LIST POLECAJĄCY dla wskazanej przez Ciebie firmy lub instytucji do której aplikujesz.

 

Wybrane tematy szkolenia:

 • Ogólnie o rynku nieruchomości
 • Rodzaje nieruchomości i ich funkcje
 • Rola i etyka pośrednika w transakcjach
 • Podstawy prawne w obrocie nieruchomościami
 • Wyszukiwanie i pozyskiwanie ofert od klientów
 • Nawiązywanie współpracy z deweloperami
 • Zapisy umowy otwartej i na wyłączność
 • Praca z aparatem i innymi urządzeniami
 • Oględziny i prezentacja nieruchomości w terenie
 • Opis nieruchomości i prezentacja w mediach
 • Rodzaje pełnomocnictw i umów wstępnych
 • Przygotowanie dokumentów do transakcji
 • Współpraca z notariuszem i urzędami
 • Zamknięcie transakcji i rozliczenie stron
 • Obsługa posprzedażowa i relacje z klientem
 • Rodzaje umów i współpracy z pracodawcą
 • Bezpieczeństwo agenta w biurze i terenie


Perspektywy zatrudnienia

 • Biura nieruchomości
 • Kancelarie doradztwa nieruchomości
 • Banki hipoteczne
 • Firmy ubezpieczające nieruchomości
 • Firmy deweloperskie
 • Kancelarie adwokackie, komornicze, notarialne
 • Działy obsługi i administracji nieruchomości w dużych sieciach handlowych
 • Działy sprzedaży i wynajmu spółek zarządzających nieruchomościami
 • Fundusze inwestujące w nieruchomości
 • Jednostki samorządu terytorialnego
 • Własna działalność gospodarcza

 

Czas szkolenia i cena

50 godzin lekcyjnych (45 min.) 
19 zł brutto za każdą godzinę
Proponowany czas szkolenia jest wystarczający do przeprowadzenia wszystkich zajęć w podstawowym terminie.
Istnieje możliwość dokształcenia w elementach, na które słuchacz będzie potrzebował więcej czasu.

 

Tryb szkolenia

W trybie online przez Internet w małych grupach do 10 osób
 

Pory dnia i tygodnia

Proponowane godziny spotkań pomiędzy 8-10 lub 20-22 dwa razy w tygodniu lub w weekendy (w zależności od ilości chętnych)
Istnieje możliwość innego dopasowania czasu, który będzie odpowiadał całej grupie

Zobacz ulotkę  

 

Nasze Publikacje

Gdzie Mieszkać?

O tym, jak wybrać miejsce swoich marzeń i nie popełnić życiowego błędu + studium przypadku + test aklimatyzacji

Książka `Gdzie Mieszkać?` odsłania tajemnice wyboru idealnej lokalizacji, wzbogacając je o inspirujące historie i praktyczne wskazówki. Dostarcza wyjątkowych narzędzi, niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania swojego pierwszego lokum, czy też rozważasz przeprowadzkę. Czerp z doświadczeń innych, unikaj błędów i zyskaj pewność, że Twój wybór jest trafny. 
 

Autor książki, Jacek Krzysztoń, dzięki 25-letniemu doświadczeniu w sprzedaży nieruchomości, zyskał od swoich klientów bezcenne informacje zwrotne niedostępne dla przeciętnych osób. Jego obszerna praca i pasja do pomagania innym w wyborze idealnego miejsca do życia skoncentrowane są w tej unikalnej książce. Krzysztoń, wykorzystując zdobytą wiedzę i praktykę, przedstawia nam dynamiczny i często niezrozumiały świat nieruchomości, wyjaśniając w sposób bardzo przystępny jego kluczowe elementy.
 

KUP TERAZ!

7 sposobów na własny dochód pasywny

Wolność i niezależność finansowa...

Dochód pasywny jest dochodem, który nie wymaga stałego zaangażowania w pracę i stanowi przeciwieństwo pracy tradycyjnej, wykonywanej przez osiem godzin dziennie.
 

Książka 7 Sposobów na Własny Dochód Pasywny to istny przewodnik, który pomaga zrealizować marzenia o wolności finansowej. Ta książka dostarcza praktycznych narzędzi do generowania dochodu pasywnego, umożliwiając Ci życie, o jakim marzyłeś. W siedmiu rozdziałach autor omawia różne formy dochodu pasywnego. "7 Sposobów na Własny Dochód Pasywny" to drogowskaz do finansowej niezależności, ukazujący sukcesy, ale również błędy i zagrożenia na tej drodze. Ale to nie koniec.

Książka pokazuje, jak skutecznie zarządzać źródłami dochodów pasywnych, utrzymując samodyscyplinę i skupienie na finansowych celach. Przyjdź do świata finansowej wolności. Odkryj "7 Sposobów na Własny Dochód Pasywny" i inwestuj w swoją przyszłość dziś!
 

Nowoczesny Przedsiębiorca

101 narzędzi i wskazówek biznesowych dzięki którym wyprzedzisz konkurencję

Czy jesteś gotowy na transformację swojego przedsiębiorstwa i prześcignięcie swojej konkurencji? `Nowoczesny Przedsiębiorca` to książka, która dostarczy Ci narzędzi do zdobycia tej przewagi w świecie szybkich zmian i stale rozwijającej się technologii. 
 

Wskazówki zawarte w tej książce pozwolą Ci odkryć korzyści płynące z bycia nowoczesnym przedsiębiorcą, zrozumieć siłę innowacji, opanować najnowsze strategie i narzędzia marketingowe oraz efektywnie wykorzystać instrumenty finansowe. Ta książka, wypełniona doświadczeniem wieloletnich praktyków i gigantów biznesu, nie unika trudnych tematów. Dowiesz się np. jak poradzić sobie z negatywnym nastawieniem pracowników do zmian. A może zastanawiasz się, dlaczego upadły takie giganty jak Nokia, Blackberry, Sears, Blockbuster czy Kodak? 
 

Nowoczesny Przedsiębiorca` oferuje 101 skutecznych sposobów na efektywną transformację swojego przedsiębiorstwa oraz zdobycie przewagi na lokalnym i globalnym rynku. Zanurz się w lekturę i odkryj, jak daleko możesz przesunąć granice swojego biznesu. Do Dzieła!
 

KUP TERAZ!

Inwestuj w Mieszkania pod Wynajem

Sprawdzone sposoby na korzystny zakup i sprawne zarządzanie najmem

Czy marzysz o niezależności finansowej, ale nie wiesz, jak ją osiągnąć i od czego zacząć? Książka napisana przez praktyka "INWESTUJ W MIESZKANIA POD WYNAJEM" to Twój przewodnik do świata nieruchomości, który pozwoli Ci zrealizować te marzenia. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inwestorem czy już doświadczonym graczem na rynku nieruchomości, ta książka dostarczy Ci kompleksową wiedzę niezbędną do skutecznego inwestowania.
 

Znajdziesz tu wszystko, od podstaw rynku nieruchomości, przez analizę finansową, wybór lokalizacji i rodzaju mieszkania, aż do procesu zakupu i przygotowania mieszkania do wynajmu. Jeżeli już inwestujesz, ale chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę, zoptymalizować koszty inwestycji czy przeprowadzić skuteczną rekrutację najemców, również znajdziesz tu coś dla siebie.
 

Książka jest przede wszystkim inspiracją do działania. Zacznij swoją podróż ku finansowej niezależności już dzisiaj. Pamiętaj, że droga do sukcesu zaczyna się od pierwszego kroku.
 

Jak korzystnie sprzedać swoją nieruchomość?

Sprawdzone sposoby na szybką sprzedaż i osiągnięcie lepszej ceny

Poradnik `Jak korzystnie sprzedać swoją nieruchomość?` to kompendium wiedzy powstałe na bazie wieloletniego doświadczenia jego autora, z ponad tysiącem dokonanych osobiście transakcji. Oprócz wartościowych porad czytelnik znajdzie tu prawdziwe historie, które obrazują po prostu grzechy najczęściej popełniane przez niedoświadczonych w negocjacjach kontrahentów. Wyeliminowanie tych błędów już w pierwszej fazie procesu sprzedaży i zastosowanie się do proponowanych rozwiązań z pewnością zaowocuje nie tylko szybszym zawarciem transakcji, ale i osiągnięciem lepszej ceny.
 

Z poradnika dowiesz się m.in.: - Jak bezpłatnie wycenić swoją nieruchomość? - Za ile wystawić na początek? - Remontować czy zostawić tak jak jest? - Bez pośrednika: gdzie ogłaszać,  jak napisać dobre ogłoszenie i zrobić odpowiednie zdjęcia, jak kontrolować media (Internet i prasę)? - Z pośrednikiem: jak wybrać pośrednika i kontrolować jego działania, jaką wybrać umowę – na wyłączność czy bez? - Jak wynegocjować dobrą cenę?
 

KUP TERAZ!