Budynek wielofunkcyjny w b.dobrej lokalizacji w Warszawie - 6 300 000 zł

Opis nieruchomości 
Nieruchomość pod biura i usługi w bardzo dobrej lokalizacji.

W skład nieruchomości wchodzą:

 • Budynek biurowy o pow. użytkowej 1308,1 m2

 • Budynek techniczny o pow. użytkowej 95 m2

Budynek biurowy to obiekt wybudowany w 1962 r., murowany. W całości podpiwniczony, 2 kondygnacje nadziemne z nadbudowaną wentylatornią. Dach dwuspadowy, wyremontowany w 1999 r. Wyposażony w instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, c.o., wentylacyjną, telefoniczną, odgromową. Wejście główne od strony południowej, drugie wejście wyłącznie na 1. piętro i nadbudówkę. Dodatkowe wejście od strony północnej. W piwnicy znajdują się pomieszczenia magazynowe i obsługi technicznej, na parterze i piętrze pomieszczenia o przeznaczeniu biurowo-usługowym.

Teren nieruchomości jest ogrodzony i zagospodarowany – znajdują się na nim wydzielone miejsca parkingowe. Działka o pow. 2864 m2 posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta ze ściętym północno wschodnim narożnikiem. Wjazd na teren nieruchomości od ul. Irysowej.


Lokalizacja

Nieruchomość położona  przy ul. Irysowej w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. W odległości 300 m przebiega ulica Puławska – główna arteria komunikacyjna tej części miasta, która jest jednocześnie drogą wylotową w kierunku Piaseczna i Lublina. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z resztą miasta – ok. 300 m od nieruchomości znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a 800 m stacja metro Wilanowska. Najbliższe otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa jedno- i wielorodzinna, a ponadto: uczelnia wyższa, liceum ogólnokształcące, Instytut Fizyki PAN, punkty handlowo-usługowe. W odległości zaledwie 1 km znajduje się CH Land, a 1,5 km – Galeria Mokotów.

W tej lokalizacji znajduje się również zagłębie nowoczesnych budynków biurowych, gdzie swoje siedziby mają międzynarodowe firmy z branż: finansowej, ubezpieczeniowej, informatycznej i telekomunikacyjnej.

 

W pobliżu

 • 200 m – uczelnia wyższa

 • 300 m – ul. Puławska

 • 800 m – metro Wilanowska

 • 1 km – CH Land

 • 1,5 km – Galeria Mokotów
   

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Na terenie znajduje się 3-kondygnacyjny budynek biurowo-techniczny (1 kondygnacja podziemna i 2 kondygnacje naziemne), który zostałby według projektu rozbudowany w poziomie oraz nadbudowany w pionie o dwie kondygnacje. Przebudowa planowana na potrzeby funkcji usługowej.

Budynek został zaprojektowany z wykorzystaniem maksymalnej powierzchni zabudowy wynikającej z MPZP. Posiada 3 kondygnacje naziemne oraz jedną podziemną.

Na kondygnacji podziemnej mieści się parking dla samochodów osobowych, trzon komunikacyjny oraz strefa techniczna.

Na parterze zlokalizowany jest główny hol wejściowy, wjazd do garażu podziemnego, trzon komunikacyjny, dwa lokale usługowe z zapleczami oraz część administracyjno-biurowa oraz pomieszczenie ochrony.

Na kondygnacjach o poziomie 1 i 2 zlokalizowana została główna funkcja biurowa z salami konferencyjnymi, recepcjami, zapleczami oraz wspólną częścią sanitarną. Koncepcja zakłada wyburzenie dwóch istniejących budynków. Skutkuje to uzyskanym współczynnikiem zabudowy 1,2 oraz powierzchnią całkowitą 3 435 m2.
 

Wizualizacje


 Szczegóły informacji 
 
Zastrzega się, że wskazane w niniejszej ofercie dane nieruchomości określające jej potencjał inwestycyjny, w szczególności w zakresie podanych wartości PUM/PUU mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na powyższe dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty.

 

Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym symbolem E 86 UH-A:

 • Przeznaczenie podstawowe: funkcje usługowe

 • Przeznaczenie dopuszczalne: usługi nieuciążliwe, związane z podstawową obsługą lokalnej społeczności

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol31/KTN/OOS Rodzaj nieruchomościOBIEKT
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 6 300 000 PLN
Stara cena9 000 000 PLNKrajPOLSKA
WojewództwoMAZOWIECKIE PowiatWarszawa
GminaWarszawa MiejscowośćWarszawa
Kod pocztowy02-660 Dzielnica - osiedleMokotów
Powierzchnia całkowita1 403 m2Powierzchnia działki2 864 m2
Forma własności działkiUŻ. WIECZYSTE Rodzaj obiektuBIUROWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynkuBIUROWIEC, ODDZIELNY OBIEKT Czy jest KW
Nr Licencji3115 Dotychczasowe użytkowanieBIUROWE, MIESZKALNE
Symbol31/KTN/OOS
Rodzaj nieruchomościOBIEKT
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY
Cena cena w innych walutach 6 300 000 PLN
Stara cena9 000 000 PLN
KrajPOLSKA
WojewództwoMAZOWIECKIE
PowiatWarszawa
GminaWarszawa
MiejscowośćWarszawa
Kod pocztowy02-660
Dzielnica - osiedleMokotów
Powierzchnia całkowita1 403 m2
Powierzchnia działki2 864 m2
Forma własności działkiUŻ. WIECZYSTE
Rodzaj obiektuBIUROWO-USŁUGOWY
Rodzaj budynkuBIUROWIEC, ODDZIELNY OBIEKT
Czy jest KW
Nr Licencji3115
Dotychczasowe użytkowanieBIUROWE, MIESZKALNE
 
oferta była wyświetlona 467 razy

Dane nieruchomości

Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomościOBIEKT
Powierzchnia całkowita1 403 m2
Powierzchnia działki2 864 m2

Doradca odpowiedzialny

Jacek Krzysztoń
Jacek Krzysztoń

Prezes Zarządu - Oferty Premium


licencja: 3115
biuro@krzyszton24.pl
tel.: 508387412

Wyślij zapytanie