Mieszkanie 2-pokojowe 37m2 w centrum Nysy - 219 000 zł

Bardzo ładnie położone mieszkanie 2-pokojowe w centrum Nysy o powierzchni 37m2. Mieszkanie bardzo ciepłe środkowe z ogrzewaniem centralnym miejskim w ocieplonym niedawno budynku wybudowanym z cegły. Wszystkie instalacje sprawne i mieszkanie jest w ciągłym użytku. Woda ciepła z piecyka gazowego zamontowanego w łazience. Przestronny balkon z widokiem na m.in. Katedrę. Dwa osobne pokoje oraz duża i bardzo ustawna kuchnia z oknem i w kształcie kwadratu. Zachęcamy do oglądania oferty na żywo.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol84/KTN/OMS MiejscowośćNysa
Rozkład mieszkaniaJEDNOSTRONNE UlicaCentrum
Stan budynkuBARDZO DOBRY Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomościMIESZKANIE Cena cena w innych walutach 219 000 PLN
StatusAKTUALNA Rodzaj rynkuWTÓRNY
Stara cena239 000 PLNKrajPOLSKA
WojewództwoOPOLSKIE Powiatnyski
GminaNysa Kod pocztowy48-300
OkolicaCentrum Nysy Powierzchnia całkowita37, 00 m²
StandardDOBRY Konstrukcja budynkuMUROWANA
Technika budowyTRADYCYJNA Typ kuchniZ OKNEM
Wyposażenie kuchniCZĘŚCIOWE Liczba WC1
Droga dojazdowaCICHA ULICA Liczba pokoi2
Piętro4 Liczba pięter [wliczając parter]4
Ilość poziomów5 UmeblowanieCZĘŚCIOWE
Źródło c.w.GAZOWY PRZEPŁYWOWY OgrzewanieC.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Podpiwniczenie /piwnicaPIWNICA Dostępne sieciwoda, prąd, gaz, kanalizacja
Instalacjewodna, gazowa, elektryczna, kanalizacyjna Stan instalacjiCZĘŚCIOWO WYMIENIONA
Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ Energia elektryczna
Podłączony gaz Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA
Źródło wodyWODA MIEJSKA Wentylacja
Piecyk gazowy Kuchnia gazowa
Domofon Rodzaj okienPLASTIKOWE
Rodzaj podłogiPANELE Licznik prądu
Wodomierz Opomiarowanie ciepła
Balkon Ilość balkonów1
Widok na południe Nr Licencji3115
Symbol84/KTN/OMS
MiejscowośćNysa
Rozkład mieszkaniaJEDNOSTRONNE
UlicaCentrum
Stan budynkuBARDZO DOBRY
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomościMIESZKANIE
Cena cena w innych walutach 219 000 PLN
StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY
Stara cena239 000 PLN
KrajPOLSKA
WojewództwoOPOLSKIE
Powiatnyski
GminaNysa
Kod pocztowy48-300
OkolicaCentrum Nysy
Powierzchnia całkowita37, 00 m²
StandardDOBRY
Konstrukcja budynkuMUROWANA
Technika budowyTRADYCYJNA
Typ kuchniZ OKNEM
Wyposażenie kuchniCZĘŚCIOWE
Liczba WC1
Droga dojazdowaCICHA ULICA
Liczba pokoi2
Piętro4
Liczba pięter [wliczając parter]4
Ilość poziomów5
UmeblowanieCZĘŚCIOWE
Źródło c.w.GAZOWY PRZEPŁYWOWY
OgrzewanieC.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Podpiwniczenie /piwnicaPIWNICA
Dostępne sieciwoda, prąd, gaz, kanalizacja
Instalacjewodna, gazowa, elektryczna, kanalizacyjna
Stan instalacjiCZĘŚCIOWO WYMIENIONA
Forma własnościPEŁNA WŁASNOŚĆ
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA
Źródło wodyWODA MIEJSKA
Wentylacja
Piecyk gazowy
Kuchnia gazowa
Domofon
Rodzaj okienPLASTIKOWE
Rodzaj podłogiPANELE
Licznik prądu
Wodomierz
Opomiarowanie ciepła
Balkon
Ilość balkonów1
Widok na południe
Nr Licencji3115
 
oferta była wyświetlona 1350 razy

Dane nieruchomości

Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomościMIESZKANIE
Powierzchnia całkowita37, 00 m²
Liczba pokoi2

Doradca odpowiedzialny

Jacek Krzysztoń
Jacek Krzysztoń

Prezes Zarządu - Oferty Premium


licencja: 3115
biuro@krzyszton24.pl
tel.: 508387412

Wyślij zapytanie


Nasze Publikacje

Gdzie Mieszkać?

O tym, jak wybrać miejsce swoich marzeń i nie popełnić życiowego błędu + studium przypadku + test aklimatyzacji

Książka `Gdzie Mieszkać?` odsłania tajemnice wyboru idealnej lokalizacji, wzbogacając je o inspirujące historie i praktyczne wskazówki. Dostarcza wyjątkowych narzędzi, niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania swojego pierwszego lokum, czy też rozważasz przeprowadzkę. Czerp z doświadczeń innych, unikaj błędów i zyskaj pewność, że Twój wybór jest trafny. 
 

Autor książki, Jacek Krzysztoń, dzięki 25-letniemu doświadczeniu w sprzedaży nieruchomości, zyskał od swoich klientów bezcenne informacje zwrotne niedostępne dla przeciętnych osób. Jego obszerna praca i pasja do pomagania innym w wyborze idealnego miejsca do życia skoncentrowane są w tej unikalnej książce. Krzysztoń, wykorzystując zdobytą wiedzę i praktykę, przedstawia nam dynamiczny i często niezrozumiały świat nieruchomości, wyjaśniając w sposób bardzo przystępny jego kluczowe elementy.
 

KUP TERAZ!

7 sposobów na własny dochód pasywny

Wolność i niezależność finansowa...

Dochód pasywny jest dochodem, który nie wymaga stałego zaangażowania w pracę i stanowi przeciwieństwo pracy tradycyjnej, wykonywanej przez osiem godzin dziennie.
 

Książka 7 Sposobów na Własny Dochód Pasywny to istny przewodnik, który pomaga zrealizować marzenia o wolności finansowej. Ta książka dostarcza praktycznych narzędzi do generowania dochodu pasywnego, umożliwiając Ci życie, o jakim marzyłeś. W siedmiu rozdziałach autor omawia różne formy dochodu pasywnego. "7 Sposobów na Własny Dochód Pasywny" to drogowskaz do finansowej niezależności, ukazujący sukcesy, ale również błędy i zagrożenia na tej drodze. Ale to nie koniec.

Książka pokazuje, jak skutecznie zarządzać źródłami dochodów pasywnych, utrzymując samodyscyplinę i skupienie na finansowych celach. Przyjdź do świata finansowej wolności. Odkryj "7 Sposobów na Własny Dochód Pasywny" i inwestuj w swoją przyszłość dziś!
 

Nowoczesny Przedsiębiorca

101 narzędzi i wskazówek biznesowych dzięki którym wyprzedzisz konkurencję

Czy jesteś gotowy na transformację swojego przedsiębiorstwa i prześcignięcie swojej konkurencji? `Nowoczesny Przedsiębiorca` to książka, która dostarczy Ci narzędzi do zdobycia tej przewagi w świecie szybkich zmian i stale rozwijającej się technologii. 
 

Wskazówki zawarte w tej książce pozwolą Ci odkryć korzyści płynące z bycia nowoczesnym przedsiębiorcą, zrozumieć siłę innowacji, opanować najnowsze strategie i narzędzia marketingowe oraz efektywnie wykorzystać instrumenty finansowe. Ta książka, wypełniona doświadczeniem wieloletnich praktyków i gigantów biznesu, nie unika trudnych tematów. Dowiesz się np. jak poradzić sobie z negatywnym nastawieniem pracowników do zmian. A może zastanawiasz się, dlaczego upadły takie giganty jak Nokia, Blackberry, Sears, Blockbuster czy Kodak? 
 

Nowoczesny Przedsiębiorca` oferuje 101 skutecznych sposobów na efektywną transformację swojego przedsiębiorstwa oraz zdobycie przewagi na lokalnym i globalnym rynku. Zanurz się w lekturę i odkryj, jak daleko możesz przesunąć granice swojego biznesu. Do Dzieła!
 

KUP TERAZ!

Inwestuj w Mieszkania pod Wynajem

Sprawdzone sposoby na korzystny zakup i sprawne zarządzanie najmem

Czy marzysz o niezależności finansowej, ale nie wiesz, jak ją osiągnąć i od czego zacząć? Książka napisana przez praktyka "INWESTUJ W MIESZKANIA POD WYNAJEM" to Twój przewodnik do świata nieruchomości, który pozwoli Ci zrealizować te marzenia. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inwestorem czy już doświadczonym graczem na rynku nieruchomości, ta książka dostarczy Ci kompleksową wiedzę niezbędną do skutecznego inwestowania.
 

Znajdziesz tu wszystko, od podstaw rynku nieruchomości, przez analizę finansową, wybór lokalizacji i rodzaju mieszkania, aż do procesu zakupu i przygotowania mieszkania do wynajmu. Jeżeli już inwestujesz, ale chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę, zoptymalizować koszty inwestycji czy przeprowadzić skuteczną rekrutację najemców, również znajdziesz tu coś dla siebie.
 

Książka jest przede wszystkim inspiracją do działania. Zacznij swoją podróż ku finansowej niezależności już dzisiaj. Pamiętaj, że droga do sukcesu zaczyna się od pierwszego kroku.
 

Jak korzystnie sprzedać swoją nieruchomość?

Sprawdzone sposoby na szybką sprzedaż i osiągnięcie lepszej ceny

Poradnik `Jak korzystnie sprzedać swoją nieruchomość?` to kompendium wiedzy powstałe na bazie wieloletniego doświadczenia jego autora, z ponad tysiącem dokonanych osobiście transakcji. Oprócz wartościowych porad czytelnik znajdzie tu prawdziwe historie, które obrazują po prostu grzechy najczęściej popełniane przez niedoświadczonych w negocjacjach kontrahentów. Wyeliminowanie tych błędów już w pierwszej fazie procesu sprzedaży i zastosowanie się do proponowanych rozwiązań z pewnością zaowocuje nie tylko szybszym zawarciem transakcji, ale i osiągnięciem lepszej ceny.
 

Z poradnika dowiesz się m.in.: - Jak bezpłatnie wycenić swoją nieruchomość? - Za ile wystawić na początek? - Remontować czy zostawić tak jak jest? - Bez pośrednika: gdzie ogłaszać,  jak napisać dobre ogłoszenie i zrobić odpowiednie zdjęcia, jak kontrolować media (Internet i prasę)? - Z pośrednikiem: jak wybrać pośrednika i kontrolować jego działania, jaką wybrać umowę – na wyłączność czy bez? - Jak wynegocjować dobrą cenę?
 

KUP TERAZ!