Skorzystaj z usług projektanta!

Jeśli niedawno kupiłeś dom lub mieszkanie, z pewnością chodzi Ci po głowie temat wykończenia albo odremontowania wnętrz.

W dzisiejszych czasach ludzie stawiają nie tylko na funkcjonalność, lecz także na estetykę i robiący wrażenie - wygląd przestrzeni, w jakiej – bądź co bądź – spędzamy dużo czasu. Oczywiście nie każdy posiada umiejętności i pomysły pozwalające na zagospodarowanie przestrzeni w taki sposób, aby wyglądała jak z fotografii tematycznych magazynów. Warto więc skorzystać z usług profesjonalisty, który stworzy efektowny projekt dopasowany do Twoich oczekiwań.

Architekt lub dekorator wnętrz to osoba posiadająca rozległą wiedzę między innymi z zakresu stylów wnętrzarskich, najnowszych trendów, czy funkcjonalnego projektowania. Doradzi w wyborze kolorów ścian, czy doboru materiałów, jakimi zostaną pokryte podłogi. Ponadto otrzymamy wizualizację, która może zawierać również wskazówki dla wykonawców. Oczywiście wszystko to można zaplanować samemu, ale w takim przypadku nie ma gwarancji, że finalny efekt w pełni nas usatysfakcjonuje, zwłaszcza jeśli wcześniej nie mieliśmy do czynienia z podobnym przedsięwzięciem. W dodatku pochłonie to dużo więcej czasu .

Może nam się wydawać, że jakieś pomieszczenie jest zbyt małe lub przeciwnie – zbyt duże, aby odpowiednio je urządzić. Otóż nic bardziej mylnego! Nawet na pozór ciasna łazienka może stać się wygodna i funkcjonalna, a bardzo duży salon – przytulny. Projektant przedstawi nam kilka różnych propozycji, spośród których wybierzemy taką, która odpowiada nam nie tylko pod względem wizualnym, ale również finansowym. Wydobędzie walory i zamaskuje wady czterech kątów, a także zadba o harmonię i właściwe proporcje całej aranżacji.

Dzięki zabiegom projektanta wnętrz nasze mieszkanie może ulec spektakularnej metamorfozie. Warto zauważyć, że czasem dla wspaniałego efektu nie jest nawet potrzebny ogromny budżet. Troska o detale, odpowiednie połączenia materiałów, starannie dobrane dekoracje – to wszystko może znacznie zmienić wizerunek danego pomieszczenia.