Budynek biurowo-mieszkalny w Olsztynie - 7 500 000 zł

Opis nieruchomości
Atrakcyjna nieruchomość w centrum Olsztyna, z potencjałem na inwestycję mieszkaniową wielorodzinną 

Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni  4 390 m2.

Na  częściowo ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 2660,86 m2 oraz budynek techniczny (177,98 m2) i garażowy (14,51 m2). Obiekt biurowy czterokondygnacyjny (3 kondygnacje nadziemne i 1 podziemna). Wewnątrz budynku mieszczą się różnorodne powierzchnie biurowe (m.in. w układzie gabinetowym) oraz pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne. Do obiektu prowadzą 4 wejścia.

Wjazd oraz wejście na teren nieruchomości zlokalizowane są od strony ulicy Jagiellońskiej oraz Małeckiego. Na działce mieści się parking na około 30 samochodów miejscami postojowymi (w pobliżu również dostępne miejsca).

Nieruchomość z bardzo dobrą ekspozycją, zaś działka posiada w większości regularny kształt, jedynie w części zachodniej tworzy trójkąt.

W skład nieruchomości wchodzą:

 • budynek biurowy o pow. użytkowej 2660,86 m2

 • budynek techniczny o pow. użytkowej 177,98 m2

 • budynek garażowy o pow. użytkowej 14,51 m2

Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi 2853,35 m2.


Lokalizacja

Nieruchomość położona w północnej części Olsztyna w dzielnicy Zatorze, tylko 1 km od dworca PKP Olsztyn Główny. Odległość do plaży publicznej przy Jeziorze Ukiel wynosi 3 km. W pobliżu znajdują się liczne restauracje oraz punkty usługowo-handlowe, między innymi: duży dyskont spożywczy – 70 m, bank, placówka medyczna, apteka, poczta. Zaledwie 120 m od obiektu znajduje się przystanek autobusowy, zaś 400 m Rynek na Zatorzu, a ok. 1,5 km mieści się Park Jakubowo. W odległości ok. 600 m znajduje się droga krajowa nr 51, łącząca najważniejsze polsko-rosyjskie przejście graniczne w Bezledach z zespołem miejskim Olsztyna oraz drogą krajową nr 7, do której dochodzi w Olsztynku. Tworzy tam węzeł z drogą ekspresową S7.

W pobliżu

 • 70 m – duży dyskont spożywczy

 • 120 m – przystanek autobusowy

 • 400 m – Rynek na Zatorzu

 • 650 m – DK51

 • 1 km – dworzec kolejowy ,,Olsztyn Główny"

 • 1,5 km – Park Jakubowo

 • 1,5 km – Rynek Starego Miasta

 • 3 km – Jezioro Ukiel


Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Ze względu na atrakcyjne usytuowanie, dostęp do komunikacji miejskiej oraz sytuację planistyczną nieruchomość posiada potencjał na inwestycję mieszkaniową wielorodzinną.

Dla nieruchomości wydana została decyzja o warunkach zabudowy, zgodnie z którą możliwa jest realizacja obiektu o pow. ok  6100 m2 PUM/PUU, w tym 4 900 m2 dla powierzchni mieszkalnych, zaś 1 200 m2 dla części komercyjnej.

Według opracowanej przez koncepcji architektonicznej na terenie tym może powstać budynek mieszkalny z częścią handlowo-usługową na parterze oraz garażem podziemnym na 122 miejsca postojowe. Na kondygnacjach 2-5 zaprojektowano mieszkania jedno-, dwu- i czteropokojowe. Przewidziano przy tym możliwość połączenia mieszkań jednopokojowych z dwupokojowymi. W piwnicy znajdować się będą pomieszczenia techniczne oraz komórki lokatorskie.

Szczegóły informacji 
 
Zastrzega się, że wskazane w niniejszej ofercie dane nieruchomości określające jej potencjał inwestycyjny, w szczególności w zakresie podanych wartości PUM/PUU mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na powyższe dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty.Uwarunkowania planistyczne

Działka nr 95 należy do obszaru M4 – strefy mieszkaniowej ZATORZE i leży na terenie oznaczonym jako obszar koncentracji usług ogólnomiejskich i mieszkalnictwa wielorodzinnego z usługami o wysokiej intensywności oraz w części zachodniej (powierzchnia ok. 200 m2) stanowi obszar mieszkalnictwa o wysokiej intensywności.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol11/KTN/OOS Rodzaj nieruchomościOBIEKT
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusNIEAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY Cena cena w innych walutach 7 500 000 PLN
Cena negocjowana KrajPOLSKA
WojewództwoWARMIŃSKO-MAZURSKIE MiejscowośćOlsztyn
Kod pocztowy10-272 Dzielnica - osiedleZatorze
Powierzchnia całkowita2 853 m²Powierzchnia działki4 390 m²
Forma własności działkiUŻ. WIECZYSTE Rodzaj obiektuBIUROWY
Rodzaj budynkuBIUROWIEC, KOMPLEKS MIESZKAŃ StandardDOBRY
Czy jest KW Nr Licencji3115
Stan budynkuDOBRY Dotychczasowe użytkowanieBIUROWE, HANDLOWO-USŁUGOWE, MIESZKALNE
Symbol11/KTN/OOS
Rodzaj nieruchomościOBIEKT
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusNIEAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY
Cena cena w innych walutach 7 500 000 PLN
Cena negocjowana
KrajPOLSKA
WojewództwoWARMIŃSKO-MAZURSKIE
MiejscowośćOlsztyn
Kod pocztowy10-272
Dzielnica - osiedleZatorze
Powierzchnia całkowita2 853 m²
Powierzchnia działki4 390 m²
Forma własności działkiUŻ. WIECZYSTE
Rodzaj obiektuBIUROWY
Rodzaj budynkuBIUROWIEC, KOMPLEKS MIESZKAŃ
StandardDOBRY
Czy jest KW
Nr Licencji3115
Stan budynkuDOBRY
Dotychczasowe użytkowanieBIUROWE, HANDLOWO-USŁUGOWE, MIESZKALNE
 
oferta była wyświetlona 473 razy

Dane nieruchomości

Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomościOBIEKT
Powierzchnia całkowita2 853 m²
Powierzchnia działki4 390 m²

Doradca odpowiedzialny

Jacek Krzysztoń
Jacek Krzysztoń

Prezes Zarządu - Oferty Premium


licencja: 3115
biuro@krzyszton24.pl
tel.: 508387412

Wyślij zapytanie


Podobne oferty nieruchomości

Nasze Publikacje

Gdzie Mieszkać?

O tym, jak wybrać miejsce swoich marzeń i nie popełnić życiowego błędu + studium przypadku + test aklimatyzacji

Książka `Gdzie Mieszkać?` odsłania tajemnice wyboru idealnej lokalizacji, wzbogacając je o inspirujące historie i praktyczne wskazówki. Dostarcza wyjątkowych narzędzi, niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania swojego pierwszego lokum, czy też rozważasz przeprowadzkę. Czerp z doświadczeń innych, unikaj błędów i zyskaj pewność, że Twój wybór jest trafny. 
 

Autor książki, Jacek Krzysztoń, dzięki 25-letniemu doświadczeniu w sprzedaży nieruchomości, zyskał od swoich klientów bezcenne informacje zwrotne niedostępne dla przeciętnych osób. Jego obszerna praca i pasja do pomagania innym w wyborze idealnego miejsca do życia skoncentrowane są w tej unikalnej książce. Krzysztoń, wykorzystując zdobytą wiedzę i praktykę, przedstawia nam dynamiczny i często niezrozumiały świat nieruchomości, wyjaśniając w sposób bardzo przystępny jego kluczowe elementy.
 

Zobacz więcej

7 sposobów na własny dochód pasywny

Wolność i niezależność finansowa...

Dochód pasywny jest dochodem, który nie wymaga stałego zaangażowania w pracę i stanowi przeciwieństwo pracy tradycyjnej, wykonywanej przez osiem godzin dziennie.
 

Książka 7 Sposobów na Własny Dochód Pasywny to istny przewodnik, który pomaga zrealizować marzenia o wolności finansowej. Ta książka dostarcza praktycznych narzędzi do generowania dochodu pasywnego, umożliwiając Ci życie, o jakim marzyłeś. W siedmiu rozdziałach autor omawia różne formy dochodu pasywnego. "7 Sposobów na Własny Dochód Pasywny" to drogowskaz do finansowej niezależności, ukazujący sukcesy, ale również błędy i zagrożenia na tej drodze. Ale to nie koniec.

Książka pokazuje, jak skutecznie zarządzać źródłami dochodów pasywnych, utrzymując samodyscyplinę i skupienie na finansowych celach. Przyjdź do świata finansowej wolności. Odkryj "7 Sposobów na Własny Dochód Pasywny" i inwestuj w swoją przyszłość dziś!
 

Nowoczesny Przedsiębiorca

101 narzędzi i wskazówek biznesowych dzięki którym wyprzedzisz konkurencję

Czy jesteś gotowy na transformację swojego przedsiębiorstwa i prześcignięcie swojej konkurencji? `Nowoczesny Przedsiębiorca` to książka, która dostarczy Ci narzędzi do zdobycia tej przewagi w świecie szybkich zmian i stale rozwijającej się technologii. 
 

Wskazówki zawarte w tej książce pozwolą Ci odkryć korzyści płynące z bycia nowoczesnym przedsiębiorcą, zrozumieć siłę innowacji, opanować najnowsze strategie i narzędzia marketingowe oraz efektywnie wykorzystać instrumenty finansowe. Ta książka, wypełniona doświadczeniem wieloletnich praktyków i gigantów biznesu, nie unika trudnych tematów. Dowiesz się np. jak poradzić sobie z negatywnym nastawieniem pracowników do zmian. A może zastanawiasz się, dlaczego upadły takie giganty jak Nokia, Blackberry, Sears, Blockbuster czy Kodak? 
 

Nowoczesny Przedsiębiorca` oferuje 101 skutecznych sposobów na efektywną transformację swojego przedsiębiorstwa oraz zdobycie przewagi na lokalnym i globalnym rynku. Zanurz się w lekturę i odkryj, jak daleko możesz przesunąć granice swojego biznesu. Do Dzieła!
 

Zobacz więcej

Inwestuj w Mieszkania pod Wynajem

Sprawdzone sposoby na korzystny zakup i sprawne zarządzanie najmem

Czy marzysz o niezależności finansowej, ale nie wiesz, jak ją osiągnąć i od czego zacząć? Książka napisana przez praktyka "INWESTUJ W MIESZKANIA POD WYNAJEM" to Twój przewodnik do świata nieruchomości, który pozwoli Ci zrealizować te marzenia. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inwestorem czy już doświadczonym graczem na rynku nieruchomości, ta książka dostarczy Ci kompleksową wiedzę niezbędną do skutecznego inwestowania.
 

Znajdziesz tu wszystko, od podstaw rynku nieruchomości, przez analizę finansową, wybór lokalizacji i rodzaju mieszkania, aż do procesu zakupu i przygotowania mieszkania do wynajmu. Jeżeli już inwestujesz, ale chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę, zoptymalizować koszty inwestycji czy przeprowadzić skuteczną rekrutację najemców, również znajdziesz tu coś dla siebie.
 

Książka jest przede wszystkim inspiracją do działania. Zacznij swoją podróż ku finansowej niezależności już dzisiaj. Pamiętaj, że droga do sukcesu zaczyna się od pierwszego kroku.
 

Jak korzystnie sprzedać swoją nieruchomość?

Sprawdzone sposoby na szybką sprzedaż i osiągnięcie lepszej ceny

Poradnik `Jak korzystnie sprzedać swoją nieruchomość?` to kompendium wiedzy powstałe na bazie wieloletniego doświadczenia jego autora, z ponad tysiącem dokonanych osobiście transakcji. Oprócz wartościowych porad czytelnik znajdzie tu prawdziwe historie, które obrazują po prostu grzechy najczęściej popełniane przez niedoświadczonych w negocjacjach kontrahentów. Wyeliminowanie tych błędów już w pierwszej fazie procesu sprzedaży i zastosowanie się do proponowanych rozwiązań z pewnością zaowocuje nie tylko szybszym zawarciem transakcji, ale i osiągnięciem lepszej ceny.
 

Z poradnika dowiesz się m.in.: - Jak bezpłatnie wycenić swoją nieruchomość? - Za ile wystawić na początek? - Remontować czy zostawić tak jak jest? - Bez pośrednika: gdzie ogłaszać,  jak napisać dobre ogłoszenie i zrobić odpowiednie zdjęcia, jak kontrolować media (Internet i prasę)? - Z pośrednikiem: jak wybrać pośrednika i kontrolować jego działania, jaką wybrać umowę – na wyłączność czy bez? - Jak wynegocjować dobrą cenę?
 

Zobacz więcej