Negocjujemy ceny i warunki zakupu wszelkich nieruchomości

Jeżeli zamierzasz kupić jakąś nieruchomość nawet z poza naszego biura to możesz zlecić nam negocjacje ceny oraz innych warunków umowy. Mamy w tym duże doświadczenie, a rozliczamy się tylko od osiągniętego efektu. W ramach tej usługi możemy również przeprowadzić całą transakcję.

 

Czy warto negocjować?

Zakup nieruchomości to chyba jedna z najważniejszych i najdroższych transakcji jakie przeprowadza przeciętny człowiek. Niestety więcej uwagi poświęcamy na wybraniu odpowiedniej nieruchomości oraz załatwienia formalności kredytowych niż wynegocjowania ceny zakupu.

Z reguły przy negocjacjach nieruchomości rządzi tzw. "Targ Krakowski", w którym to obie strony spotykają się pośrodku swoich oczekiwań. Wszystko zależy z jakiego pułapu ten targ się zaczyna. W praktyce jednak bardziej opłaca się włożyć trochę więcej wysiłku oraz użyć szerszych technik negocjacyjnych.

Tym samym można zarobić naprawdę o wiele więcej. Czasem tyle ile nie zarobilibyśmy w swojej pracy przez cały rok. 

Dlaczego warto zlecić negocjacje fachowcom?

Nasze 25 letnie doświadczenie w handlu nieruchomościami, w których przeprowadziliśmy ponad 3000 transakcji pozwoliły nam na wypracowanie skutecznych schematów negocjacyjnych.

W ramach tej naszej usługi możesz zlecić nam negocjacje wybranej przez siebie jakiejkolwiek nieruchomości. Może to być nieruchomość znaleziona w ogłoszeniu z portalu internetowego lub innego biura nieruchomości.

Wówczas stajemy się niejako Twoim BROKEREM, który będzie dbał tylko o Twoje interesy. W ramach tej samej usługi pomożemy Ci przeprowadzić całą transakcję bez dodatkowych opłat.

Ile to kosztuje?

Rozliczenie usługi negocjacji następuje tylko i wyłącznie od osiągniętego efektu. Umawiamy się z Tobą na pewien procent, który liczony jest od różnicy pomiędzy ceną wywoławczą danej oferty (lub ceny już przez Ciebie wstępnie wynegocjowanej), a ceną wynegocjowaną przez nas. A jeśli się nie uda to nic nie tracisz, a spróbować zawsze warto. 

Co jeszcze można wynegocjować?

Bardzo ważnym elementem transakcji jest termin jej zawarcia potrzebny do sprzedaży swojej nieruchomości lub odpowiedniego czasu na załatwienie np. kredytu.

Z jednej strony chciałoby się mieć umowę przedwstępną i wpłacony zadatek (zaklepać ofertę), a z drugiej chciałoby się móc bez kosztowo wycofać jeśli bank odmówi udzielenia kredytu lub nadto będzie przeciągał jego udzielenie. Potrafimy to zrobić.

Co dodatkowo zyskujesz?

W ramach tej jednej usługi pomagamy stronom sporządzić umowę wstępną oraz przeprowadzamy kompleksowo finalną transakcję u notariusza wraz z załatwieniem wszelkich niezbędnych formalności i zebraniem dokumentów. Z uwagi też na to, że notariuszowi przedkładamy komplet dokumentów niejako "na tacy" otrzymasz w kancelarii zniżkę na swoją transakcję.

Sprawdzamy również nieruchomość pod względem prawnym więc nie masz się o co martwić, że coś będzie nie tak. Działamy tylko i wyłącznie na Twoją rzecz i w Twoim imieniu. 

Podsumowując

1. Wskazujesz nam dowolną nieruchomość, którą chcesz kupić
2. Zlecasz nam negocjacje ceny i innych warunków które Ci pasują
3. Działamy i negocjujemy ze Sprzedawcą w Twoim imieniu 
4. Podpisujesz umowę wstępną, którą przygotowujemy
5. Przygotowujemy ze zniżką transakcję u Notariusza na konkretny dzień i godzinę
6. Jesteśmy przy wydaniu Twojej nieruchomości i dbamy aby Sprzedający wywiązał się z poprzednich ustaleń

 

Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

tel. 508 387 412
e-mail: biuro@krzyszton24.pl