Negocjujemy ceny i warunki zakupu wszelkich nieruchomości

Jeżeli zamierzasz kupić jakąś nieruchomość nawet z poza naszego biura to możesz zlecić nam negocjacje ceny oraz innych warunków umowy. Mamy w tym duże doświadczenie, a rozliczamy się tylko od osiągniętego efektu. W ramach tej usługi możemy również przeprowadzić całą transakcję.

 

Czy warto negocjować?

Zakup nieruchomości to chyba jedna z najważniejszych i najdroższych transakcji jakie przeprowadza przeciętny człowiek. Niestety więcej uwagi poświęcamy na wybraniu odpowiedniej nieruchomości oraz załatwienia formalności kredytowych niż wynegocjowania ceny zakupu.

Z reguły przy negocjacjach nieruchomości rządzi tzw. "Targ Krakowski", w którym to obie strony spotykają się pośrodku swoich oczekiwań. Wszystko zależy z jakiego pułapu ten targ się zaczyna. W praktyce jednak bardziej opłaca się włożyć trochę więcej wysiłku oraz użyć szerszych technik negocjacyjnych.

Tym samym można zarobić naprawdę o wiele więcej. Czasem tyle ile nie zarobilibyśmy w swojej pracy przez cały rok. 

Dlaczego warto zlecić negocjacje fachowcom?

Nasze 25 letnie doświadczenie w handlu nieruchomościami, w których przeprowadziliśmy ponad 3000 transakcji pozwoliły nam na wypracowanie skutecznych schematów negocjacyjnych.

W ramach tej naszej usługi możesz zlecić nam negocjacje wybranej przez siebie jakiejkolwiek nieruchomości. Może to być nieruchomość znaleziona w ogłoszeniu z portalu internetowego lub innego biura nieruchomości.

Wówczas stajemy się niejako Twoim BROKEREM, który będzie dbał tylko o Twoje interesy. W ramach tej samej usługi pomożemy Ci przeprowadzić całą transakcję bez dodatkowych opłat.

Ile to kosztuje?

Rozliczenie usługi negocjacji następuje tylko i wyłącznie od osiągniętego efektu. Umawiamy się z Tobą na pewien procent, który liczony jest od różnicy pomiędzy ceną wywoławczą danej oferty (lub ceny już przez Ciebie wstępnie wynegocjowanej), a ceną wynegocjowaną przez nas. A jeśli się nie uda to nic nie tracisz, a spróbować zawsze warto. 

Co jeszcze można wynegocjować?

Bardzo ważnym elementem transakcji jest termin jej zawarcia potrzebny do sprzedaży swojej nieruchomości lub odpowiedniego czasu na załatwienie np. kredytu.

Z jednej strony chciałoby się mieć umowę przedwstępną i wpłacony zadatek (zaklepać ofertę), a z drugiej chciałoby się móc bez kosztowo wycofać jeśli bank odmówi udzielenia kredytu lub nadto będzie przeciągał jego udzielenie. Potrafimy to zrobić.

Co dodatkowo zyskujesz?

W ramach tej jednej usługi pomagamy stronom sporządzić umowę wstępną oraz przeprowadzamy kompleksowo finalną transakcję u notariusza wraz z załatwieniem wszelkich niezbędnych formalności i zebraniem dokumentów. Z uwagi też na to, że notariuszowi przedkładamy komplet dokumentów niejako "na tacy" otrzymasz w kancelarii zniżkę na swoją transakcję.

Sprawdzamy również nieruchomość pod względem prawnym więc nie masz się o co martwić, że coś będzie nie tak. Działamy tylko i wyłącznie na Twoją rzecz i w Twoim imieniu. 

Podsumowując

1. Wskazujesz nam dowolną nieruchomość, którą chcesz kupić
2. Zlecasz nam negocjacje ceny i innych warunków które Ci pasują
3. Działamy i negocjujemy ze Sprzedawcą w Twoim imieniu 
4. Podpisujesz umowę wstępną, którą przygotowujemy
5. Przygotowujemy ze zniżką transakcję u Notariusza na konkretny dzień i godzinę
6. Jesteśmy przy wydaniu Twojej nieruchomości i dbamy aby Sprzedający wywiązał się z poprzednich ustaleń

 

Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

tel. 508 387 412
e-mail: biuro@krzyszton24.pl

Nasze Publikacje

Gdzie Mieszkać?

O tym, jak wybrać miejsce swoich marzeń i nie popełnić życiowego błędu + studium przypadku + test aklimatyzacji

Książka `Gdzie Mieszkać?` odsłania tajemnice wyboru idealnej lokalizacji, wzbogacając je o inspirujące historie i praktyczne wskazówki. Dostarcza wyjątkowych narzędzi, niezależnie od tego, czy jesteś na etapie poszukiwania swojego pierwszego lokum, czy też rozważasz przeprowadzkę. Czerp z doświadczeń innych, unikaj błędów i zyskaj pewność, że Twój wybór jest trafny. 
 

Autor książki, Jacek Krzysztoń, dzięki 25-letniemu doświadczeniu w sprzedaży nieruchomości, zyskał od swoich klientów bezcenne informacje zwrotne niedostępne dla przeciętnych osób. Jego obszerna praca i pasja do pomagania innym w wyborze idealnego miejsca do życia skoncentrowane są w tej unikalnej książce. Krzysztoń, wykorzystując zdobytą wiedzę i praktykę, przedstawia nam dynamiczny i często niezrozumiały świat nieruchomości, wyjaśniając w sposób bardzo przystępny jego kluczowe elementy.
 

Zobacz więcej

7 sposobów na własny dochód pasywny

Wolność i niezależność finansowa...

Dochód pasywny jest dochodem, który nie wymaga stałego zaangażowania w pracę i stanowi przeciwieństwo pracy tradycyjnej, wykonywanej przez osiem godzin dziennie.
 

Książka 7 Sposobów na Własny Dochód Pasywny to istny przewodnik, który pomaga zrealizować marzenia o wolności finansowej. Ta książka dostarcza praktycznych narzędzi do generowania dochodu pasywnego, umożliwiając Ci życie, o jakim marzyłeś. W siedmiu rozdziałach autor omawia różne formy dochodu pasywnego. "7 Sposobów na Własny Dochód Pasywny" to drogowskaz do finansowej niezależności, ukazujący sukcesy, ale również błędy i zagrożenia na tej drodze. Ale to nie koniec.

Książka pokazuje, jak skutecznie zarządzać źródłami dochodów pasywnych, utrzymując samodyscyplinę i skupienie na finansowych celach. Przyjdź do świata finansowej wolności. Odkryj "7 Sposobów na Własny Dochód Pasywny" i inwestuj w swoją przyszłość dziś!
 

Nowoczesny Przedsiębiorca

101 narzędzi i wskazówek biznesowych dzięki którym wyprzedzisz konkurencję

Czy jesteś gotowy na transformację swojego przedsiębiorstwa i prześcignięcie swojej konkurencji? `Nowoczesny Przedsiębiorca` to książka, która dostarczy Ci narzędzi do zdobycia tej przewagi w świecie szybkich zmian i stale rozwijającej się technologii. 
 

Wskazówki zawarte w tej książce pozwolą Ci odkryć korzyści płynące z bycia nowoczesnym przedsiębiorcą, zrozumieć siłę innowacji, opanować najnowsze strategie i narzędzia marketingowe oraz efektywnie wykorzystać instrumenty finansowe. Ta książka, wypełniona doświadczeniem wieloletnich praktyków i gigantów biznesu, nie unika trudnych tematów. Dowiesz się np. jak poradzić sobie z negatywnym nastawieniem pracowników do zmian. A może zastanawiasz się, dlaczego upadły takie giganty jak Nokia, Blackberry, Sears, Blockbuster czy Kodak? 
 

Nowoczesny Przedsiębiorca` oferuje 101 skutecznych sposobów na efektywną transformację swojego przedsiębiorstwa oraz zdobycie przewagi na lokalnym i globalnym rynku. Zanurz się w lekturę i odkryj, jak daleko możesz przesunąć granice swojego biznesu. Do Dzieła!
 

Zobacz więcej

Inwestuj w Mieszkania pod Wynajem

Sprawdzone sposoby na korzystny zakup i sprawne zarządzanie najmem

Czy marzysz o niezależności finansowej, ale nie wiesz, jak ją osiągnąć i od czego zacząć? Książka napisana przez praktyka "INWESTUJ W MIESZKANIA POD WYNAJEM" to Twój przewodnik do świata nieruchomości, który pozwoli Ci zrealizować te marzenia. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inwestorem czy już doświadczonym graczem na rynku nieruchomości, ta książka dostarczy Ci kompleksową wiedzę niezbędną do skutecznego inwestowania.
 

Znajdziesz tu wszystko, od podstaw rynku nieruchomości, przez analizę finansową, wybór lokalizacji i rodzaju mieszkania, aż do procesu zakupu i przygotowania mieszkania do wynajmu. Jeżeli już inwestujesz, ale chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę, zoptymalizować koszty inwestycji czy przeprowadzić skuteczną rekrutację najemców, również znajdziesz tu coś dla siebie.
 

Książka jest przede wszystkim inspiracją do działania. Zacznij swoją podróż ku finansowej niezależności już dzisiaj. Pamiętaj, że droga do sukcesu zaczyna się od pierwszego kroku.
 

Jak korzystnie sprzedać swoją nieruchomość?

Sprawdzone sposoby na szybką sprzedaż i osiągnięcie lepszej ceny

Poradnik `Jak korzystnie sprzedać swoją nieruchomość?` to kompendium wiedzy powstałe na bazie wieloletniego doświadczenia jego autora, z ponad tysiącem dokonanych osobiście transakcji. Oprócz wartościowych porad czytelnik znajdzie tu prawdziwe historie, które obrazują po prostu grzechy najczęściej popełniane przez niedoświadczonych w negocjacjach kontrahentów. Wyeliminowanie tych błędów już w pierwszej fazie procesu sprzedaży i zastosowanie się do proponowanych rozwiązań z pewnością zaowocuje nie tylko szybszym zawarciem transakcji, ale i osiągnięciem lepszej ceny.
 

Z poradnika dowiesz się m.in.: - Jak bezpłatnie wycenić swoją nieruchomość? - Za ile wystawić na początek? - Remontować czy zostawić tak jak jest? - Bez pośrednika: gdzie ogłaszać,  jak napisać dobre ogłoszenie i zrobić odpowiednie zdjęcia, jak kontrolować media (Internet i prasę)? - Z pośrednikiem: jak wybrać pośrednika i kontrolować jego działania, jaką wybrać umowę – na wyłączność czy bez? - Jak wynegocjować dobrą cenę?
 

Zobacz więcej