Zainwestuj w Nysie

Dlaczego warto inwestować w Nysie?

Z uwagi na wyjątkowo dogodną lokalizację Nysa była niegdyś miejscem krzyżowania się głównych szlaków handlowych. Wpisana do Kroniki Świata widniała jako jedno z trzech najważniejszych miast dawnej Polski (tj. Kraków, Wrocław, Nysa). Z tego też względu miasto było w szczególny sposób chronione poprzez budowę jednych z najsilniejszych fortyfikacji ówczesnej Europy. W 1807 roku wojska napoleońskie potrzebowały aż 114 dni oblężenia i artyleryjskiego ostrzału, aby zmusić Nysę do kapitulacji.

- Faktem jest, że od tego czasu wiele się już zmieniło, ale lokalizacja Nysy nie.

Nie bez przyczyny to właśnie w Nysie ulokowano jedną z największych w Polsce "fabrykę fabryk" o nazwie Zakład Urządzeń Przemysłowych (ZUP) oraz uruchomiono produkcję słynnych Nysek w nowoczesnym Zakładzie Samochodów Dostawczych (FSD). Przez 36 lat wyprodukowano aż 380 000 tych pojazdów różnego przeznaczenia i wyeksportowano je do 35 krajów. W tamtych czasach obydwa zakłady zatrudniały łącznie ponad 7 000 pracowników i były nie tylko sercem lokalnej gospodarki, ale i wyjątkową kuźnią fachowców.

- Faktem jest, że od tego czasu wiele się już zmieniło, ale zapał ludzi do pracy nie.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą

 

 

Szczegóły oferty - PL/ENG

SKORZYSTAJ Z NASZEGO WSPARCIA

 

Szanowny Inwestorze...

Doskonale wiemy, jak bardzo ważne przy podejmowaniu decyzji o nowej inwestycji jest posiadanie rzetelnych informacji ekonomiczno-demograficznych o danej lokalizacji. Podstawowe parametry o samej tylko nieruchomości są dopiero wstępem do dalszych etapów działania. Ludzie gotowi do pracy, potencjał branżowy, ulgi podatkowe i inne zachęty inwestycyjne, to obszar naszej wiedzy, którą stale monitorujemy.

Dlatego też pragniemy przydzielić Twojej firmie opiekuna w osobie Pana Jacka Krzysztonia, który ma odpowiednie kompetencje i duże doświadczenie w obsłudze inwestorskiej. Jesteśmy przekonani, że dzięki takiemu wsparciu ulokowanie Twojego przedsiębiorstwa w naszym regionie przebiegnie o wiele sprawniej i korzystniej.

 

Referencje od przedsiębiorców

Jacek Krzysztoń, Tel. 508 387 412,

e-mail: biuro@krzyszton24.pl

 

 

 Zobacz pozostałe oferty  

 

 

 DZIAŁKA DEVELOPERSKA

5,5 ar (Nysa)

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

 1000 m2 (Głuchołazy)

HALA MAGAZYNOWA

   2000m2 (ok. Nysy)